ریل کرکره برقی

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه

ریل کرکره برقی که به آن ناودانی کرکره برقی هم گفته می شود.مجموعه پارس هوشمند توزیع کننده ریل آلومینیومی،ریل آهنی و ریل فولادی است.ریل کرکره برقی به برقراری بیشتر و همیشگی امنیت کرکره مغازه و پارکینگ کمک می کند.ما در پروژه هایی که مشتریان وفادارمان به ما محول می کنند از بهترین و امن ترین ریل کرکره برقی استفاده می کنیم.

وظیفه ریل کرکره برقی

وظیفه ریل یا ناودانی کرکره برقی تثبیت کننده مسیر حرکت تیغه می باشد.از طرفی هم میشه گفت نگهدارنده و هدایت کننده تیغه های کرکره به جهت جلوگیری از انحراف حرکت آن ها به سمت جلو و عقب هستش.

انواع ریل یا ناودانی کرکره برقی

ریل ها بر اساس جنس به چهار دسته تقسیم می شوند:

1_ریل آلومینیومی

2_ریل فولادی

3_ریل آهنی

4_و ریل گالوانیزه

ریل کرکره برقی
ریل فولادی کرکره برقی

ابعاد طولی ریل ها

ابعاد طولی ریل کرکره برقی اغلب در ابعاد طولی 2 ، 2.5 ، 3 ، 3.5 ، 4 ، 4.5 ، 5 ، 5.5 ، 6 ، 6.5 ، 7 ، 7.5 و حتی 8 متر هم وجود دارند و یا تولید می شوند.ابعاد طولی ریل ها با توجه به ابعاد دهنه و سفارش قابل برش هستن.

منظور از لبه ریل کرکره

منظور از لبه های ریل یا ناودانی کرکره برقی،لبه های کناری ریل هست که روبروی هم قرار دارند.یا به اطلاح همان لبه هایی که زوج هستند.ریل ها در سایزهای 5 ، 6 ، 8 ، 10 ، 12 ، 15 و 20 سانتی متری تولید میشه.این ریل ها با قالب و اشکال مختلف مثل گوشه دار و یا قوطی دار برای استحکام و مقاومت بالاتر تولید و عرضه میشن.

دیگر لبه ی ریل لبه ی پشتی یا همان لبه ای است که در واقع فرد است.لبه ی پشتی تمامی ریل ها نیز در سایز های 3 ، 4 و 5 سانتی متری می باشند که بسته به سایز تیغه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مویی گردگیر

مویی نواری است که جلوگیری می کنه از نفوذ گرد و غبار و البته کمک به حرکت تیغه ها.

امنیت بیشتر بسته به انتخاب ریل

ریل یکی از قطعاتی است که تاثیر بسیار بسیار زیاد و بالایی در برقراری امنیت مغازه و پارکینگ دارد.اینکه چه ریلی برای چه تیغه ای و چه محلی استفاده شود،ارتباط مستقیم با برقراری امنیت در محل دارد.

ریل هایی که از لبه ی پشتی به کلاف اصلی کرکره پیچ می شوند از بهترین نوع ریل هایی هستند که می توان از آنها استفاده کرد.نوع دیگری از ریل ها وجود دارد که از کنار به دیوار پیچ می شوند.در برخی موارد که احتمال برخورد اجسام با ریل و وارد شدن آسیب به آن وجود دارد.از این مدل ریل استفاده می شود.گروه ما تلاش می کند تا از ریل هایی در پروژه های خود استفاده کند که امنیت بسیار بالایی به مشتریان بسیار عزیزش ارائه کند.

بهبود در کارکرد

کرکره برقی یکی از انواع درب های اتوماتیک هست که حرکت آن به صورت رولاپ یا رول آپ به سمت بالا است و توسط ریموت کنترل می شود.ریل کرکره برقی نقش بسزایی در نحوه کارکرد صحیح آن دارد.

رنگ آمیزی

در تولید و مونتاژ درب های کرکره برقی از تیغه هایی با جنس پلی کربنات،گالوانیزه و یا آلومینیومی استفاده می شود.تیغه ها در اشکال و با قالب های تخت و قوسدار به صورت خام و بدون رنگ تولید می شوند.پارس هوشمند این امکان را برای مشتریانش فراهم کرده است تا ریل ها نیز به همراه تیغه ها امکان رنگ آمیزی به صورت سفارشی را داشته باشه. این امکان به ایجاد هماهنگی و هارمونی در نمای ساختمان کمک می کند.

رنگ سازمانی

همینطور میشه از این قابلیت برای هماهنگی رنگ درب با رنگ سازمانی و برند کسب و کار، مغازه و سازمان خود استفاده کنیم.

گروه فنی و مهندسی پارس هوشمند همواره تلاش می کند تا با تحقیق بهترین های بازار را به همراهان گرامی معرفی و عرضه کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست